سفارش تبلیغ
صبا ویژن

لینک دوستان
درخت دوستی
روستای شیرازآباد
گنابادسیتی
باشگاه جوانان روستای روچی
آشنایی با روش یادگیری خدماتی
روستای استاد
روستای وفس
روستای بیلند
روستای حاجی آباد
گنابادشناسی
اخبارگناباد
کانون فرهنگی نوغاب
باشگاه کشاورزان جوان خلیل آباد
روستای اسفرجان
روستای شاهکوه
روستای قرن آباد
روستای دماب
روستای مهموئی
سازمان مرکزی تعاون روستائی
ایران ترویج
روستای ملوند
روستای کریت
روستای‌ پاکدشت‌
روستای دستگرد بیرجند
روستای مرانک
پایگاه خبری گناباد
آباد باد گناباد
جامع ترین سایت روستاشناسی ایران
سایت مهدی زنگوئی
شهر برزک
روستای ازناوه
روستای کزج
روستای کلات گناباد
روستای سقی
روستای دشتیاری
بچه های روستا
خبرگزاری روستا
گالری عکس شهرستان
سایت اطلاع رسانی فرش ایران
کارپتور
روستای خان آباد
موسسه توسعه روستایی ایران
روستای جزین
روستای خیبری
روستای دلوئی
باشگاه کشاورزان جوان روستای بیمرغ
روستای بقمچ
روستای نیور
روستای بغداده
روستای هدک
روستای نجم آباد
روستای نجم آباد گناباد
باشگاه کشاورزان جوان اسجیل
دنیای مجازی
باشگاه کشاورزان جوان روستای کلیدر
دهیاری گیسور
روستای زیبد
باشگاه کشاورزان جوان روستای صدخرو
پایگاه اطلاع رسانی شورای روستای سقی
روستای برگو
پایگاه تصاویر روستای سنو
گناباد20
روستای نوق
وبگاه روستای کوشه

همراه با فرهیختگان سنو

مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور: جاودانگی انقلاب اسلامی در گرو حاکمیت فرهنگ بسیج و ولایت فقیه است

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی تقوی صبح امروز در یادواره 21 هزار شهید کارمند کشور و شهید شاخص قشر کارمندی شهید علیرضا نوری در تالار وحدت دانشگاه تبریز اظهار کرد: همه باید با درک صحیح، بصیرت و آگاهی نسبت به سیره ائمه (ع) از رفتارهای این بزرگواران در زندگی الگوگیری کنند تا به سعادت دنیا و آخرت برسند.

وی اضافه کرد: بسیجیان و پاسداران از قشرهای دلسوز نظام مقدس اسلامی و ملت شریف ایران اسلامی بوده و هستند، با وجود این عزیزان روحیه ایثار، مقاومت و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه زنده و پویا است.

تقوی ضمن تبریک هفته دولت به تمام خدمتگزاران در نظام جمهوری اسلامی در دولت جدید اظهار کرد: بسیج ادارات میراث دار 21 هزار شهید دوران انقلاب و دفاع مقدس است و این جهاد ادامه داشته و اکنون که به عنوان پیروان حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی در عرصه‌های مختلف خدمتگزار و تامین رضایتمندی مردم در حال جهاد مقدس هستند. وی رمز بقای انقلاب اسلامی را در حاکم شدن و تدوام فرهنگ بسیجی در جامعه دانست و اظهار کرد: جاودانگی انقلاب اسلامی در گرو فرهنگ بسیج است و فرهنگ بسیج یعنی چیزی از حاکمیت ارزش‌های الهی، دینی، انسانی و انقلابی نیست.

رئیس سازمان بسیج کارمندی کشور با بیان اینکه 90 درصد کارمندان آذربایجان شرقی عضو بسیج می باشند، اظهار کرد: بسیج کارمندی این استان 30 درصد از میانگین کشوری بالاتر است و این به نوبه یخود نشان دهنده ظرفیت بالای استان در جهت خدمت به مردم در اداره ها است. وی تاکید کرد: بسیج کارمندی تضمینی برای سلامت نظام اداره ها است و خدمت به ارباب رجوع و حل مشکلات آن ها وظیفه اصلی بسیج کارمندی است چراکه آن نیز به دنبال خود رضایت خداوند را به دنبال خواهد داشت و منجر به شکل گیری اداره ای اسلامی و در نتیجه جامعه اسلامی خواهد شد و تحقق چنین آىمان هایی نیازمند اجرای صحیح منویات رهبری است

تقوی با اشاره به تحولات کشور مصر و حوادث کشورهای منطقه اظهار کرد: قدر ولایت فقیه با توجه به اتفاقات در کشورهای همسایهبرای مردم ملموس‌تر می‌شود. مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به حرکت مقتدرانه نظام جمهوری اسلامی در طول 34 سال گذشته و امنیت و آرامش موجود در کشور، این امنیت را به واسطه وجود ولایت فقیه و رهبری دینی در جامعه ذکر کرد و گفت: تا زمانی که مردم پشتیبان ولایت‌فقیه هستند، نظام و انقلاب اسلامی ایران حفظ خواهد شد و همانند دیگر انقلاب‌ها به بیراهه نخواهد رفت.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با حضور مسئول بسیج کارمندان کشور قرارگاه فضای مجازی افتتاح شد

فرمانده قرارگاه فضای مجازی بسیج با تاکیدبر لزوم آگاهی افراد جامعه به ویژه نخبگان از ترفندهای رسانه‌ای گفت: بصیرت رسانه‌ای افراد فعال و به ویژه اقشار جوان جامعه که با دنیای جدید سایبری مواجه هستنددر اولویت قرار دارد

سرهنگ علی تقوی در مراسم افتتاحیه قرارگاه‌های سایبری در سراسر کشور مراکز مقاومت اظهار داشت: جنگ نرم، هدایت افکار عمومی به سمتی است که جوامع به گونه‌ای بیندیشند که دیگران می‌خواهند. از همین نقطه است که عملیات روانی با تکیه بر نقش بی بدیل رسانه‌ها آغاز می‌شود. وی بیان کرد: به اعتقاد همه صاحب نظران و متخصصان، فراگیری علوم تخصصی و کسب مهارت های لازم در زمینه های تخصصی به ویژه در حوزه جنگ نرم به عنوان ضرورتی اجتناب ناپذیر از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

فرمانده قرارگاه فضای مجازی بسیج کارمندان و ادارات کشور ادامه داد: سامانه آموزش مجازی بر اساس وظایف ذاتی خود به تربیت نیروی انسانی کارآمد، متعهد و متخصص را مدنظر قرار داده است. وی یادآور شد: هدف از برگزاری دوره‌های آموزش مجازی افزایش توانمندی افراد و استفاده در تولید مطلب برای است نه اینکه صرفا افرادی دوره‌ها را طی کنند و در پایان قادر به تولید مطلب نباشند

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرمانده بسیج وزارتخانه ها و ادارات کشور: معنویت رمز پیروزی در دفاع مقدس

سرهنگ پاسدار علی تقوی مسئول سازمان بسیج کارمندان و ادارات کشور در جمع کمیته های برگزاری نمایشگاه یاد یاران که در سالن جلسات بسیج ادارات برگزار گردید گفت: مدیریت جنگ توسط حضرت امام(ره) و معنویت باعث گردید که جنگ تحمیلی به دفاع مقدس تبدیل شود.

سرهنگ پاسدار علی تقوی مسئول سازمان بسیج کارمندان و ادارات کشور در جمع کمیته های برگزاری نمایشگاه یاد یاران که در سالن جلسات بسیج ادارات برگزار گردید گفت: مدیریت جنگ توسط حضرت امام(ره) و معنویت باعث گردید که جنگ تحمیلی به دفاع مقدس تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی بسیج کارمندان و ادارات سرهنگ پاسدار علی تقوی در جمع کمیته های نمایشگاه یاد یاران به تشریح اهداف دشمن از برپایی جنگ تحمیلی پرداخت و گفت: علی رغم اینکه جمهوری اسلامی ایران در زمان شروع جنگ از نظر تسلیحاتی و امکانات در سطح پایین تری از دشمن قرار داشت و با توجه به تا دندان مسلح بودن دشمن بحمدالله بارشادت و جان فشانی رزمندگان غیور اسلام و امدادهای غیبی باعث شدکه ایران اسلامی سربلندوبا اقتدار و با عزت در این جنگ به پیروزی برسد.

مسئول سازمان کارمندان گفت: نمایشگاه یاد یاران از توانمندیهای دوران دفاع مقدس به منظور آشنایی نسل جوان با این دوران حماسه ساز برگزار میگردد . در پایان این نشست مسئولین کمیته های نمایشگاه یادیاران هرکدام گزارشی از وضعیت و اقدامات انجام پذیرفته ارائه دادند. لازم به یادآوری است نمایشگاه یاد یاران در هفته د فاع مقدس در مصلای امام خمینی(ره) تهران بزرگ برگزار میگردد.

منبع خبر:سازمان بسیج کارمندان کشور

http://www.basijkarmandan.ir/


» نظر

فعالیت چهارمین دوره شورای شهر و روستا گناباد آغار شد

 فعالیت چهارمین دوره شورای شهر و روستا گناباد آغار شد  

فعالیت چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان گناباد طی مراسمی روز سه شنبه در سالن دانشگاه آزاد اسلامی این شهر آغاز شد.

در این مراسم فرماندار گناباد گفت: خواسته و نیازهای مردم گسترده و متنوع است و با توجه به محدودیت امکانات و منابع ،ضرورت یک مدیریت درست بیش از هر زمان دیگری لازم است. محمد صفایی افزود:در گذشته مطالبات مردم روستا آب ، برق ، تلفن ، راه و گاز بود ولی درحال حاضر خواسته ها و نیازهای متنوع و بیشتر از امکانات و منابع در اختیار، از مسوولان دارند.

 وی بیان کرد: اعضای شوراهای اسلامی باید نظم و انضباط ، برنامه ریزی هدفمند، تلاش بیشتر،عمل به قانون و استفاده از حداقل امکانات با حداکثر استفاده را در دستور کار خود قرار دهند. صفایی اظهار داشت: توجه به حوزه های فرهنگی ، ارتباط با نخبگان ، تکریم اصحاب فرهنگ از جمله معلمان ، روحانیون و هنرمندان باید در راس برنامه های شوراها باشد. وی ادامه داد : توجه به تشکل های فرهنگی ،راه اندازی شورای فرهنگی عمومی روستا و عنایت به مباحث قرآنی از دیگر نکاتی است که باید اعضای شوراها به آن توجه داشته باشند.

 فرماندار گناباد گفت: هیچ جامعه ای بدون وحدت به جای نمی رسد و این امر در سطح ملی با محوریت ولایت فقیه محقق شده است ولی در سطح روستا باید روحانیت به عنوان اساس وحدت مورد توجه شوراها باشد. صفایی افزود: بزرگترین سرمایه اجتماعی شوراها، مردم هستند بنابراین باید از این سرمایه حفاظت و حراست نمود زیرا در صورت صدمه دیدن ، قدرتمندترین سرمایه از بین خواهد رفت.

در پایان این مراسم یاد و خاطره 9 نفر از اعضای دوره سوم شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان گناباد که به رحمت خداوند پیوسته اند، گرامی داشته شد.

منبع خبر :صبح گناباد


» نظر

گزارش عملکرد شورای اسلامی روستای سنو


 

روز 12شهریورسومین دوره شورای اسلامی به پایان می رسد ودوره چهارم رسماآغازمی گردد اما دروره ای که روبه پایان است چه گذشت این چند سال حاوی چه دست آوردهای برای روستای سنو بودآیا عملکرد این دوره به نیازها روستاپاسخ داد موفقیت ها چگونه است وحاصل کار چه بود وکمی هاوکاستیهادر کجاست وچه بایدکرددراین مقطع درجهت یاد آوری ومرور کار ها وخاطرات چند سال گذشته وجهت اطلاع همشریان بر آن شدیم که صادقانه وفهرست واربه کارهای مهم تر انجام شده دراین چند سال بپردازیم

اماعملکرد شورا ودهیاری دراین دوره وهردوره نیاز به بازگوکردن زیاد نداردزیر کارهای درحوزه عمرانی ملموس واعیان است .اعضاءشورای اسلامی روستای سنو در دوره سوم آقایان عجمی ?علیمردانی وظریفی در عین دوستی اتحادوصداقت در جهت پیشبرد کارهای سطح روستا مصوبات زیادی داشتندآنچه در زیر می آید قابل مقایسه خواهد بودبا دوره قبل وبعدوقضاوت آن را واگذار می کنیم به مردم وجدانهای عدل .و خسته نباشید مگوییم به اعضائ محترم شورا دردوره روبه پایان وآرزوی موفقیت می کنیم برای منتخبین این دوره (آقایان عجمی /زنگویی/ذوالفقاری )که کارخود را به زودی آغازخواهند کردامید است به یاری خداوندنقاط قوت چراغ راه آیند ه گردد ونقاط ضعف راشناسایی دررفع آن کوشا باشند.انشالله

حوزه عمران روستای فرهنگی وورزشی وخدمات عمومی

1 -بهسازی ورودی خیابان امام حسین (ع)شامل گرفتن رضایت باربرداری وباریزی گرفتن دیواره سنگی در دو طرف راه تبدیل را ه از 3متری به 10متری جدول گذاری ووایجاد کانل هدایت آبهای سطحی وایجاد سه دهنه پل وتخریب حوض انبار که دروسط راه قرار گرفته بود ونصب سه شیر برداشت آب در سر قبرستان و سرانجام آسفالت ریزی آن لازم به ذکراست که در طول این دوره بنیادمسکن یا نهاد دیگری در سطح بخش کاخک یک متر آسفالت ریزی نداشته است

 ب:گرفتن بیش از 70رضایت از اهالی درورودی وخیابان امام حسین (ع) وتخریب وبازسازی آن اگر تمام تخریبهای انجام شده دربخش کاخک را جمع کنیم شاید به این مقدارکه در سنو انجام شده نرسد اگر برای بازسازی 50واحد آن به طورمتوسط مبلغ 1میلیون تومان هزینه شده باشد فقط در حوزه بازگشایی معابر 50میلیون تومان هزینه شده است

 

2-ورودی روستای سنو

این طرح که بزگترین طرح بهساری روستایی بخش کاخک می باشدکه عملیات زیردرآن انجام شده است

 الف:گرفتن رضایت ازآموزش وپروش وتخریب وباسازی دیوارمدرسه? منزل ابراهیم خسروی ورضایت علی حاجی حسینسی وحسن نبی زاده

ب /تسطیح وباریزی این خیابان

ج/احداث یک دهنه پل به طول 24مترووبهسازی افزایش دودهنه پل جهت هدایت آب کشاورزی

ح/تخریب وبهسازی کانل آب کشاورزی

 ه/خرید سنگ جهت ایجادمیدان وبلوارخرید امتیازآب وعلائم راهنمایی وتابلوشهدائ ونصب آن

د/جدول گذاری کل خیابان به طول 1000متر

این طرح برگترین پروژبهسازی بخش می باشد که در عین کمبود اعتیاربا مصوبه شورای اسلامی روستا وهمایت همه جانبه در تاریخ 20/12/90وارد فاز اجرایی خود شدواز1/4/92آماده برای آسفالتریزی بودیم ولی عدم همکاری اداره برق در جابجای تیرهای برق مسیرویکی ازمالکین تا کنون کار را به تعویق انداخته است در فاصله زمانی کمتر از یک سال ونیم این کار به پایان می رسیدکه در مقایسه با طرح روستای روچی که بنیاد مسکن حدود 4سال که اجرا می کنددو سال جلوترهستیم

 3- از5ساختمان اختصاص یافته شده به شهرستان گناباد و2ساختمان ساخته شده دربخش کاخک یکی در روستای سنوساخته شده وبه عنوان اولین وبهترین ساختمان دهیاری در 22بهمن سال گذشته افتتاح شد

 4-در 5سال گذشته اگر کسی می خواست یک ضرف آب در خیابان آب کندبایدیا از خانه کسی آب می گرفت یا به آب انبارروستا می رفت ولی در حال حاضربیشاز 10شیر برداشت آب در سطح روستا پراکنده است که بعضی به شبکه آب شیرین وبعضی به شبکه اصلی روستا وصل ودر دسترس مردم می باشد

5-پیگیرحل مشکل مسکنروستای سنووقطع بندی وواگذاری آن به جوانان نیازمندتسطیح خیابانهای آن وآبرسانی به آن که جا دارد ازتمام کسانی که در حل این مشکل به خصوص آقای اصغرعجمی تشکرنماییم .

 6-بیشترین فضای سبزومیدان

 (سه میدان وبلوار ورودی )در روستای سنوودر حدخود فعال است

 -7احداث شبکه برداشت آب شیرین واحیای منبع قدیمی شامل

 الف.موافقت با اداره آب فاضلاب روستایی شهرستان

ب.مرمت منع قدیم ونظافت آن

 ج.گرفتن500مترلوله از اداره آفار شهرستان گناباد ونصب آن واحداث4شیر برداشت آب در محلهای که آب انبارآن در بهسازی تخریب شده بود(که این طرح با وجود تامین اعتبارمی توان در تمام نقاط روستا گسترش یابد)

 

8-مرمت واحداث بیش از 5پل در مسیرهای مورد نیاز

و(روبری غسالخانه/راه کنار منبع قدیم /

 روبروی باپارک کوچه موزه روستا

/پل کنارمنزل منزل حاج رمضان کرمی

 9-گرفتن رضایت از عده ای از مالکان اطراف قبرستان بالا وتسطیح آن برای قبرستان به متراژ2000متر

10-حصار کشی زمین کنارمزارشهدائ برای احداث قبرستان جدید

11-حصار کشی اطراف مزار شهدائ وبتن ریزی قسمتی از فضایی آن

12-احداث وراه اندازی موزه روستای سنو شامل

الف مرمت وبازسازی حمانم قدیمی ونظا فت آن

 ب /پارتیشن بندی داخلی ونصب مانکن وتجهیزآن با همکاری انجمن میراث فرهنگی وگردشگری روستای سنوواداره میراث فرهنگی وصنایع دستی وگرشگری شهرستان گناباد(که جا دارد از تمام دوستان وجوانان روستا بخصوص اصغر صادقیان که جهت راه اندازموزه تلاش نمود تشکرنماییم)

 13-ورزشی الف/تسطیح وشن ریزی میدان ورزشی وتعویض دروازهای آن روستا وبرگزاری چند دوره مسابقات ورزشی وبومی محلی با همکاری نهادهای وتشکلهای سطح روستا

 ب/احداث رختکن وسرویس بهداشتی در میدان ورزشی که در روز عاشور نیز کابرد مفیدی داردوپیگیری مکرر جهت ساخت سالن ورزشی در روستاکه باتوجه به نیاز روستا امیدواریم درآینده ساخته شود

ج/ کمک به ساخت پایکاه مقاومت برادران وخواهران روستاوکمک به هزینه های برگزاری مراسمات روستاکه باهمکاری نهادهای مربوطه سطح روستاانجام می شد

 14حوزه دریافت امکانات

ازتوزیع 4بیل بکهودر شهرستان گنابادیکی در اختیاردهیاری روستای سنووتنهابیل بکهوتحویلی به دهیاریها در بخش کاخک می باشدوازدو خاور تحویلی به شرکت تعاونی دهیاریهابخش یکی تحویل راننده ای ازروستای سنو میباشد پیگیر جهت راه اندازی ایستگاه آتش نشانی وامدات نجات روستای در ورستای سنو

 15-ساخت بلوکه جدول توسط دهیاری سنوانجام می شودبلوکه برای قبر نیز برای دفن اموات توسط دهیاری ساخته می شود

 16جمع آوری منظم زباله روستا در روزهای جمع ودوشنبه هر هفته

 17بازگشایی قسمتی از رودخانه روستا که روستای سنو ومزارع را تحدید می کرد باهمکارامور آب شهرستان

18-خرید دو صندلی ایستگاهی ونصب آن درایستگاه مینی بوسهای روستا

19-کمک به راه اندازی اورژانس روستا

20-کمک به ساخت ویاتعمیرمواسسات وامکان عمومی سطح روستا (مسجد امیر المومنین/حیسنیه/مسجد سیدالشهدائ/مسجد والیعصر/مسجد امام خمینی ومهدیه وکانون فرهنگی /مرکز بهداشتی درمانی روستا/خانه عالم/

21-همکاری با اداره آب فاضلاب روستای در جهت تعویض شبکه فرسوده آب روستای سنو 22

-کانل کشی ژوشش انهاربه طول6000متراز مزازرع با همکاری جهاد کشاورزی وخودیاری مردم

 23-مرمت وتعمیرقسمتی از پل دهانه تنگل روستاکه تخریب شده بود وآب کشاورزی به هدر می رفت

 24-پیگیری وهمکاری باداره راه روستای در جهت روکش نمودن وساخت یک دهنه پل بر روی آبنماهای محور سنو به گناباد وپیگیری برای ادامه روکش آسفالت قسمت باقی مانده وساخت دو پل دیگر

 25-پیگیری جهت گاز رسانی به روستای سنو

آنچه در بالاآمده گزیده ای از کارهای عمرانی وخدمات انجام شده دوره سوم شورا درروستای سنو که حاصل تلاش وپیگیری شورای اسلامی دهیارروستای ومشارکت تمام همشهریان که بامساعدت وهمکاری خودزمینه انجام کارهارا فراهم نمودندمی باشد.اما آنچه مسلم است وما هم بر آن عقیده هستیم که روستا سنو با تمام پتانسیلی که داردجا کارهای بسیاری دارد تا درآینده درتمام زمینه ها با تلاش وپیگیر دلسوزان وشورای روستادر دوره چهارم مرتفع کردد.

 در پایان جادارداز تمام مسئولین شهرستان که دراین دوره با شورا ودهیارروستای سنوهمکاری مساعدت نمودند تقدیر وتشکر نماییم ازتمامی همشهریان عزیز که با همکار خود درسطح روستا.شهرستان واستا ن همکارویارما بودند تقدیر وازانتقادات وپیشنهاد ات ونظرات سازنده شان دراین دوره کمال تشکرنماییم.

                                                                                                         شورای اسلامی وهیار روستای سنو


» نظر
بایگانی
پاییز84
زمستان 84
اردیبهشت85
خرداد85
تیر85
مرداد85
شهریور85
مهر85
آبان85
میراث فرهنگی وگردشگری سنو
زمستان 85
بهار86
تابستان 86
مهر86
آبان 86
آذر86
دی 86
بهمن86
فناوری اطلاعات روستاتی سنو
اسفند86
فروردین87
ارد یبهشت 87
خرداد87
خرداد 1387
تیر 1387
مرداد 1387
آبان 1387
آذر 1387
دی 1387
بهمن 1387
اسفند 1387
فروردین 1388
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
مرداد 1388
شهریور 1388
مهر 1388
آبان 1388
آذر 1388
دی 1388
بهمن 1388
اسفند 1388
فروردین 1389
فروردین 89
اردیبهشت 89
خرداد 89
تیر 89
مرداد 89
شهریور 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
بهمن 89
دی 89
اسفند 89
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
مهر 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
فروردین 93
اسفند 92
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
شهریور 93
مهر 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
اسفند 93
فروردین 94
اردیبهشت 94
خرداد 94
تیر 94
مرداد 94
شهریور 94
مهر 94
آبان 94
آذر 94
دی 94
بهمن 94
فروردین 95
اردیبهشت 95
خرداد 95