سفارش تبلیغ
صبا ویژن

لینک دوستان
درخت دوستی
روستای شیرازآباد
گنابادسیتی
باشگاه جوانان روستای روچی
آشنایی با روش یادگیری خدماتی
روستای استاد
روستای وفس
روستای بیلند
روستای حاجی آباد
گنابادشناسی
اخبارگناباد
کانون فرهنگی نوغاب
باشگاه کشاورزان جوان خلیل آباد
روستای اسفرجان
روستای شاهکوه
روستای قرن آباد
روستای دماب
روستای مهموئی
سازمان مرکزی تعاون روستائی
ایران ترویج
روستای ملوند
روستای کریت
روستای‌ پاکدشت‌
روستای دستگرد بیرجند
روستای مرانک
پایگاه خبری گناباد
آباد باد گناباد
جامع ترین سایت روستاشناسی ایران
سایت مهدی زنگوئی
شهر برزک
روستای ازناوه
روستای کزج
روستای کلات گناباد
روستای سقی
روستای دشتیاری
بچه های روستا
خبرگزاری روستا
گالری عکس شهرستان
سایت اطلاع رسانی فرش ایران
کارپتور
روستای خان آباد
موسسه توسعه روستایی ایران
روستای جزین
روستای خیبری
روستای دلوئی
باشگاه کشاورزان جوان روستای بیمرغ
روستای بقمچ
روستای نیور
روستای بغداده
روستای هدک
روستای نجم آباد
روستای نجم آباد گناباد
باشگاه کشاورزان جوان اسجیل
دنیای مجازی
باشگاه کشاورزان جوان روستای کلیدر
دهیاری گیسور
روستای زیبد
باشگاه کشاورزان جوان روستای صدخرو
پایگاه اطلاع رسانی شورای روستای سقی
روستای برگو
پایگاه تصاویر روستای سنو
گناباد20
روستای نوق
وبگاه روستای کوشه

بازدید

بازدید اعضای باشگاه کشاورزان جوان تربت حیدریه از روستای سنو

جمعی از کارشناسان ، دبیران واعضای باشگاه های کشاورزان جوان شهرستان تربت حیدریه  ضمن بازدید از باشگاه کشاورزان جوان روستای سنو با فعالیتها واقدامات این باشگاه طی دو سال گذشته آشنا گردیدند..

در این بازدید که بیش از 40 نفر از اعضای باشگاه تازه تاسیس کشاورزان جوان روستای سلطان آباد ومرغزار تربت حیدریه حضور داشتند  توضیحات جامعی در خصوص اهداف ،فعالیتها ،برنامه های آتی باشگاه وهمچنین موانع پیش رو توسط اعضای باشگاه  سنو به اطلاع  بازدید کنندگان رسید.

لازم به ذکر است که باشگاه کشاورزان جوان روستای سنو از فعالترین باشگاهها در سطح استان خراسان می باشد که مورد توجه کارشناسان وسایر باشگاهها می باشد ؛پیش از این جمعی از اعضای تشکلهای غیر دولتی شهرستان خواف از این باشگاه بازدید به عمل آورده بودند.


» نظر

پایگاه اورژانس دکتر علی ابراهیمی

      

نامگذاری اورژانس سنو به نام زنده یاد

 دکتر علی ابراهیمی

 

 

پایگاه اورژانس سنو با پیشنهاد اعضای گروه اجتماع محور و موافقت مسئولین دانشکده به نام زنده یاد دکتر علی ابراهیمی نامگذاری شد.

افتتاح رسمی اورژانس نیز به زودی انجام خواهد شد در همین زمینه همامنگی های لازم با جناب آقای دکتر مسلم  رئیس دانشکده علوم پزشکی گناباد انجام شده است و تلاش برای حضور رئیس اداره اورژانس کشور در این مراسم نیز ادامه دارد.


» نظر

گزیده اخبار

باشگاه کشاورزان جوان روستای سنودرگناباد نمونه اعلام شد

باشگاه کشاورزان جوان روستای سنواز توابع بخش کاخک شهرستان گناباد به خاطربرگزاری فعالیت های اوقات فراغت درتابستان سال جاری دربین مناطق روستایی شهرستان رتبه ممتاز را کسب نمود.
                                                                                                                   منبع:پایگاه سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی

ادامه مطلب...

» نظر

مقاله - وبلاگ نویسی

                                                      وبلاگ های روستایی؛ فرصتها و مزیتها
  اگر چه آمارها از بهره گیری حدود 25 درصد مردم کشورمان از اینترنت حکایت دارد، اما بدون شک با فراهم آمدن زمینه های دسترسی مردم به این سامانه اطلاعاتی و ارتباطی وسیع، می توان پای تمامی علاقه مندان را به دنیای مجازی باز نمود، دنیایی که در آن انواع اطلاعات و تولیدات ارتباطی لحظه به لحظه مبادله و معامله می شود.
صاحبان کالا و خدمات در سراسر جهان ضمن معرفی خود به عرضه تولیدات خویش می پردازند و در اندک زمانی ضمن ارتباط از این سوی دنیا با آن سوی دنیا داشته های خود را مبادله می کنند.
متأسفانه در جامعه ما ورود به دنیای مجازی همچنان به عنوان یک اقدام لوکس نگریسته می شود، این در حالی است که در بسیاری از کشورها به عنوان یک نیاز امروزی و نیاز ضروری فردا به آن نگریسته و به عنوان یک فرهنگ بدان توجه دارند. بسیاری از سازمانهای مختلف در کشور ما صرفاً برای خالی نبودن عریضه سایتی را راه اندازی و اطلاعات اندکی را روی آن قرار داده اند و بسیاری از آنها حتی زحمت به روز کردن اطلاعات آن را به خود نمی دهند.
اما با وجود این بی توجهی بخشهای اداری و سازمانی کشور خوشبختانه ورود نویسندگان با سلایق و قلمهای گوناگون به دنیای مجازی و ایجاد وبلاگ های متعدد طی دو - سه سال اخیر موجب شده تا جایگاه زبان فارسی در دنیای الکترونیک ارتقا یابد و شماره وبلاگ های فارسی در رده چهارم و وبلاگ های فعال در اینترنت قرار گیرد. استفاده از این ابزار الکترونیکی در عین ساده و آسان بودن، مزایای متعددی را به همراه دارد. بسیاری از نویسندگان فعال که علاقه مند به معرفی و احیای رگ و ریشه خویش هستند با استفاده از این فرصت اقدام به راه اندازی وبلاگ هایی با عناوین شهر و یا روستای زادگاه خود می کنند و هر یک به اندازه وسع خویش مطالبی را عرضه می کنند.
با وجود این از زمان اتصال اولین روستای ایران به اینترنت چندین سال می گذرد، ولی تاکنون حضور وبلاگ های روستایی هنوز آن گونه که باید و شاید موفق نبوده است، حال آنکه با استفاده از این وبلاگ ها می توان به معرفی جاذبه های گردشگری نهفته در جای جای ایران همت گمارد؛ جاذبه های طبیعی بکری که از بسیاری مناطق پر آوازه می توان دیدنی تر باشد.
بدون شک دستیابی به اهداف و مزایای فوق بدون حمایت مسؤولان شهرها و دهیاری ها امکان ناپذیر است و شوراهای اسلامی روستایی می توانند ضمن حمایت از جوانان علاقه مند زمینه حضور مؤثر وبلاگ های روستایی را فراهم آورند.

منبع:http://sadjad-1.blogfa.com   


» نظر

کلاسهای اوقات فراغت

باشگاه کشاورزان جوان روستای سنو رتبه ممتاز کلاسهای اوقات فراغت را کسب کرد

  با توجه به ارزیابیهای به عمل آمده  ومستندات وگزارشهای ارائه شده ،باشگاه کشاورزان جوان روستای سنو رتبه ممتاز کلاسهای اوقات فراغت در تابستان 86 را کسب نمود.
در این خصوص این باشگاه توانست در رابطه با فعالیتهای غنی سازی اوقات فراغت در تابستان  سال جاری در بخش فعالیت در مناطق روستایی رتبه ممتاز را از سوی ستاد اوقات فراغت شهرستان کسب نماید.
باشگاه کشاورزان جوان روستای سنو در سال جاری با همکاری سایر ارگانها اقدام به آموزش 140 نفر از نوجوانان و جوانان روستا در رشته های برق ساختمان ،امداد ونجات ،احکام،روخوانی قرآن وتوانبخشی نمود.
در سال جاری طی هماهنگی های به عمل آمده با سایر مسئولین ودست اندرکاران روستا ستاد اوقات فراغت با مسئولیت باشگاه کشاورزان جوان روستا تشکیل شد که با استقبال مناسب جوانان روستا مواجه شد.این کلاسها با همکاری فنی وحرفه ای گناباد ،پایگاه مقاومت شهید دستغیب وخدیجه کبری وسازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.


» نظر

گزیده جراید

از برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس امام رضا(ع) در ایلام تجلیل شد

استان ها: برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس امام رضا (ع) عصر روز گذشته 20 آبان در آیینی در مجتمع هلال احمر ایلام تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، در این آیین رییس نخستین جشنواره فیلم کوتاه و عکس امام رضا (ع) ایلام گفت: این جشنواره در آستانه میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک و با موضوع فرهنگ رضوی برای نخستین بار در این استان برگزار شد.

حجت الاسلام حسین ملکی افزود: از مجموع 170 اثر رسیده در دو بخش فیلم کوتاه و عکس غیر حرفه ای شش اثر به عنوان آثار برگزیده معرفی شدند.

وی بیان کرد: بر اساس آراء هیئت داوران در بخش فیلم، فیلم آخرین وداع به کارگردانی" امیر رضا قریشی" از گناباد، محمد را به خاطر بسپار به کارگردانی" سید علی موسوی نژاد " از کاشمر و فیلم انگشتری مقدس به کارگردانی "رضا یوسفی " از بروجرد به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی و جایزه ویژه هیئت داوران به فیلم کوتاه داستانی "در" به کارگردانی "مهدی دانش فر "از لاهیجان اختصاص یافت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در ادامه بیان کرد: همچنین در بخش عکس "عصمت یادگاریان" برای دو عکس بدون عنوان از قوچان، "میثم امانی" برای دو عکس بدون عنوان از تربت حیدریه و "آنیتا حسنعلی زاده" از قوچان به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب و از آنها تجلیل شد.

وی در پایان اضافه کرد: آثار برگزیده این جشنواره برای حضور در جشنواره سراسری رضوی که همزمان با میلاد مسعود امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزارمی شود، معرفی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری شبستان ایلام


» نظر

فرهنگی -فیلمسازی

موفقیت جوان هنرمند روستای سنو

«‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏آخرین وداع » مقام اول جشنواره فیلم وعکس غیر حرفه ای رضوی را بدست آورد

  فیلمساز جوان گنابادی توانست در پنجمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا «ع» در بخش فیلمهای غیر حرفه ای مقام نخست کشور رابدست آورد.           
سید امیررضا قرشی از جوانان هنرمند روستای سنو وعضو انجمن سینمای جوان گناباد که  آبان ماه در جشنواره فیلم کوتاه وعکس غیر حرفه ای با نگاه دوربین خانگی با موضوع فرهنگ رضوی در استان ایلام شرکت کرده بود در بین آثار رسیده  جایزه بهترین فیلم غیر حرفه ای را از آن خود کرد وتندیس جشنواره به همراه کمک هزینه سفر حج عمره به وی اهداء گردید.
آخرین وداع  که در قالب داستانی  ساخته شده نخستین تجریه امیر رضا قرشی می باشد.       
باشگاه کشاورزان جوان این موفقیت بزرگ را به جامعه هنری وایشان تبریک می گوید.

 


» نظر

جشنواره تشکلهای جوانان

با حضور 3 تشکل غیر دولتی روستای سنو

 جشنواره استانی تشکلهای جوانان خراسان رضوی برگزار می شود

  جشنواره استانی تشکل های جوانان  خراسان رضوی ویژه طرح ها واندیشه ها  در سال 86 برگزار می شود.

این جشنواره که  در زمینه های فرهنگ ایثار ودفاع مقدس،فرهنگ شهروندی،هویت دینی،خانواده وجامعه ،فرهنگ وسیاست برگزار می شود تشکلها ونهاد های غیر دولتی استان خراسان رضوی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

در این جشنواره  3تشکل غیر دولتی باشگاه کشاورزان جوان ،انجمن میراث فرهنگی وگردشگری وگروه اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد با 6 طرح شرکت فعال دارندطرح های باشگاه کشاورزان جوان شامل همایش تقدیر از تولیدکنندگان برتر روستا،طرح ایجاد اشتغال وکمک به افزایش درآمد خانوارهاو روستای الکترونیکی می باشد.

انجمن میراث فرهنگی وگردشگری با طرح های موزه روستایی واحیاءبازیهای بومی محلی و طرح جشنواره زعفران به صورت مشترک در این رویداد حضور دارند.


» نظر
بایگانی
پاییز84
زمستان 84
اردیبهشت85
خرداد85
تیر85
مرداد85
شهریور85
مهر85
آبان85
میراث فرهنگی وگردشگری سنو
زمستان 85
بهار86
تابستان 86
مهر86
آبان 86
آذر86
دی 86
بهمن86
فناوری اطلاعات روستاتی سنو
اسفند86
فروردین87
ارد یبهشت 87
خرداد87
خرداد 1387
تیر 1387
مرداد 1387
آبان 1387
آذر 1387
دی 1387
بهمن 1387
اسفند 1387
فروردین 1388
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
تیر 1388
مرداد 1388
شهریور 1388
مهر 1388
آبان 1388
آذر 1388
دی 1388
بهمن 1388
اسفند 1388
فروردین 1389
فروردین 89
اردیبهشت 89
خرداد 89
تیر 89
مرداد 89
شهریور 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
بهمن 89
دی 89
اسفند 89
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
مهر 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
اردیبهشت 91
خرداد 91
تیر 91
مرداد 91
شهریور 91
مهر 91
آبان 91
آذر 91
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
فروردین 93
اسفند 92
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
شهریور 93
مهر 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
اسفند 93
فروردین 94
اردیبهشت 94
خرداد 94
تیر 94
مرداد 94
شهریور 94
مهر 94
آبان 94
آذر 94
دی 94
بهمن 94
فروردین 95
اردیبهشت 95
خرداد 95