شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

تسبیح دیجیتال
+ التماس نکن
عجب تهديدي .. دي
+ نيم کيلو باش ولي مرد باش
آخي:)
ههههههههههه
همه 6 نظر
بابا ايول
مريم-241
شايد مرد باشه قدش کوتاه باشه
+ يادمان باشد،اگر گوسفندي شد قرباني،گوشتش را نذر امام زاده صالح نکنيم،گوشت صورت همسايه ي ما هر روز،نزد سيلي مي شود برياني! آري خوش آمديد،به نمايشگاه "رنج انسان بودن"خوش آمديد اما خواهشا بليط ترحمتان را براي سفرهاي استاني کنار بگذاريد!
احسنت ........................
مريم-241
سلام تولدتون مبارک
+ آخه شما که هنوز به سن تکليف نرسيدين،کي گفته حج،بر شما واجب شده؟واي نکنه دارن مي برنتون خدمت؟ببينيد نتيجه مدرسه نرفتن همين ميشه ديگه،بايد از الان برين سربازي!سرتونو درد نيارم،درد را از هر طرف بنويسند درد است،کاش سرتان را هم با هر ت مي نوشتند سرتان بود
نه هر كه سر بتراشد قلندري داند!!
سلام دوست عزيزم تولدت مبارک...............................
سلام عليكم ، عقل را مي شناسم ولي عشق ؟ در كجاي دين آمده ؟ در كتاب ؟ يا روايتي از پيامبر و اهل بيت ؟
+ با سلام و عرض پوزش از مزاحمت،‏ من با مطالبي چند درباره ازدواج موقت به روز شدم. آغاز آن در ذيل آمده و تمام آن را درصورتي كه دوست داشتيد،‏ در وبلاگ مطالعه فرماييد. با تشكر قلبي خواهان عشق عاشق خدا شدن با معصيت خدا كردن سازگار نيست. نيز نمي توان عاشق خدا بود و بر معصيت خدا كردن خاموش بود. ترديدي نمي توان داشت كه يكي از شايع ترين معصيت ها از ناحيه فراهم نبودن بستر مناسب براي ارضاي غريزه جنسي است. در پي پست قبلي كه در آن از تعدد زوجات سخن رفت، مناسب ديده شد، در اين پست از ازدواج موقت كه آن نيز يك امر اضطراري و براي آدم هاي استثنائي است، سخن گفته شود. در زمينه ازدواج موقت نكات چندي در خور توجه است:
+ من افتخار مي کنم ايرانيم وقتي مي بينم کوروش هم ايراني بود.
donyayeemrooz
زماني کزروس به کوروش بزرگ گفت چرا از غنيمت هاي جنگي چيزي را براي خود بر نمي داري و همه را به سربازانت مي بخشي. کوروش گفت اگر غنيمت هاي جنگي را نمي بخشيديم الان دارايي من چقدر بود؟... کزروس عددي را با معيار آن زمان گفت. کوروش يکي از سربازانش را صدا زد و گفت برو به مردم بگو کوروش براي امري به مقد...اري پول و طلا نياز دارد.
donyayeemrooz
سرباز در بين مردم جار زد و سخن کوروش را به گوششان رسانيد.مردم هرچه در توان داشتند براي کوروش فرستادند. وقتي که مالهاي گرد آوري شده را حساب کردند، از آنچه کزروس انتظار داشت بسيار بيشتر بود.
همه 5 نظر
الان چي؟
بخاطر همين بود که پيامبر و اهل البيت با ايرانيان پيوند دارند و امام علي وقتي بزرگان ايران را اسير کردند فرمود با آنان چون بزرگان رفتار کنيد نه بردگان
+ به نام خدا ؛ سلام عليکم ؛عزيزان :معلوم نيست که به اين زوديها ديگر رئيس جمهوري با اين صلابت و مردانگي که از يک بسيجي واقعي انتظارميرود بتواند بر مسند قدرت تکيه زده و با سرمايه داري و نظام علط اقتصادي و مشکلات موجود مبارزه نمايد ، لذا هر طوري که ميتوانيد از مواضع اين مرد خدا حمايت کنيد و همانگونه که او پشت سر رهبري حرکت ميکند شما هم به دنبال وي باشيد و از وي حمايت کنيد .
نمي شود به اين صراحت نيز گفت...انسان ها جايز الخطا هستند و معصوم نيستند .بايد هر كسي علاوه بر صلابت انتقادپذير نيز باشد و بايد در نظر داست در هر جوامعي مخالف وجود دارد و بايد حرف هاي مخالفان را نيز شنيد چون بايد احتمال دهد حتي 1 درصد آن ها هم درست مي گويند!!!
+ عذر خواهي هميشه بدان معنا نيست که تو اشتباه کرده‌اي و حق با آن ديگري است. گاهي عذر خواهي بدان معناست كه رابطه ات با او بيش از غرورت برايت ارزش دارد.
+ ترشي محبوب چيني ها (ترشي بچه موش)
Adam Barfi
92/2/30
اه اه اه ... حالم رو اول صبح به هم زدي ....
اه ه ه ه ه ه ه ......
آخه موش هم ترشي داره ؟؟؟ .......
اه اه ... حالا چطوري نهار بخورم؟
+ آخه مگه مجبوري ... ؟!!!
☆نرگس☆
هههه...
mp3 player شوکر
مهدي ذوالفقاري
رتبه 0
0 برگزیده
6 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
مهدي ذوالفقاري عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله فروردين ماه
vertical_align_top